ŘIDIČ – ROZVOZCE PRO ČR/SK/PL

Helvíkovice

Společnost Dibaq a.s. zabývající se výrobou krmiv pro psy, kočky a koně vypisuje výběrové řízení na pozici:

Náplň práce:

  • distribuce zboží z výrobního podniku odběratelům
  • spolupráce na doručení sortimentu u zákazníka
  • výběr hotovosti za zboží, její evidence a skládání v bance
  • péče o svěřené firemní vozidlo – celková hmotnost do 18 tun
  • komunikace s dispečerem a obchodním zástupcem

Požadujeme:

  • vzdělání základní/SOU/SŠ
  • platný profesní a řidičský průkaz skupiny C + E výhodou
  • karta do digitálního tachografu výhodou
  • aktuální výpis z karty řidiče
  • bezúhonnost
  • platné zdravotní prohlídky pro výkon řidiče z povolání – EEG, EKG
  • vysoké pracovní nasazení
  • slušné a komunikativní vystupování
  • manuální zručnost a fyzická zdatnost – podmínkou (břemena až 25 kg)
  • loajalitu a flexibilitu (možnost zástupu dovolených)
  • dodržování AETR a evropského nařízení č. 561/2006
  • bydliště v regionu Žamberk, Letohrad

Nabízíme:

  • mzda v plné výši na výplatním dokladu
  • cestovní náhrady dle zákona
  • firemní oblečení
  • práci v příjemném kolektivu
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • pracovní doba pondělí až pátek (víkend doma)
  • denní návrat domů (2-3x měsíčně noc v autě)
  • umožnění zvýšení kvalifikace ŘP na skupinu E
  • mzdu 30 000 – 38 000 Kč hrubého (dle výkonu)
  • zaměstnanecké výhody

Poznámka:

  • parkování vozu pouze na firemní pobočce Žamberk, Letohrad

Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě zájmu zašlete CV na adresu personal@dibaq.cz

Přidejte se
do naší smečky

Nastoupit můžete ihned nebo po dohodě.
Pošlete nám svůj životopis. Odpovíme každému.