Junior Sales Manager s ruským jazykem

Helvíkovice

Jsme Dibaq – parta lidí, většinou majitelů psů, koček, koní, hospodářských zvířat, kterým není jedno, co jejich zvířecí kamarádi jedí, a tak se společně snažíme, abychom jim vyvinuli, vyrobili a přinesli kvalitní krmivo a zajistili tu nejlepší péči. Z této původní myšlenky jsme se postupně vyvinuli v dnešní moderní úspěšnou společnost, která vyrábí česká prémiová krmiva a prodává je do celého světa. Právě proto do našeho týmu hledáme nového kolegu, či kolegyni na pozici

Náplň práce:

  • aktivní vyhledávání zákazníků
  • podpora zahraničního obchodního týmu
  • zprocesování objednávek ve firemním systému
  • příprava vývozních dokumentů
  • administrativní podpora zákazníků
  • zastupitelnost
  • zpracování dokumentace

Požadujeme:

  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Word, Excel)
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost a pracovní nasazení
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • týmová spolupráce
  • RJ, AJ

Nabízíme:

  • silné zázemí stabilní společnosti
  • možnost osobního a profesního růstu
  • firemní benefity

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svůj životopis.

Kateřina Indrová
personal@dibaq.cz
tel.:460 000 182

www.dibaq.cz

Přidejte se
do naší smečky

Nastoupit můžete ihned nebo po dohodě.
Pošlete nám svůj životopis. Odpovíme každému.